Alcúdia · Spanien
Ropit





Det indgår i dit ophold
Overnatning
Ropit
Om boligen
Lejligheden har 2 soveværelser, 1 badeværelse, sengelinned, håndklæder, et fladskærms-tv med satellitkanaler, en spiseplads, et fuldt udstyret køkken og en terrasse med pooludsigt. Der er også et opholdsområde og en pejs.
Gæsterne kan også slappe af i haven.
Alcudia Gamle By ligger 3,1 km fra lejligheden, mens Naturpark S'Albufera de Mallorca ligger 4,5 km fra ejendommen. Palma de Mallorca Lufthavn ligger 61 km derfra.
Gæster skal fremvise billed-ID og kreditkort ved check-in. Bemærk venligst, at alle særlige ønsker afhænger af tilgængelighed, og der kan opkræves ekstra gebyrer.Denne ejendom vil ikke rumme polterabender eller lignende fester.Informer venligst på forhånd om din forventede ankomsttid. Du kan bruge feltet til særlige ønsker, når du booker, eller kontakte ejendommen direkte med de kontaktoplysninger, der er angivet i din bekræftelse.
Check-in fra 16:00 til 00:00
Check-ud fra 05:00 til 10:00
Værelser
Vælg dit værelse
Vælg blandt tilgængelige værelser og lejligheder

- 4 pers.
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er inkluderet i prisen?+
Prisen dækker overnatning på Ropit i den valgte periode og boligtype. Liftkort, skiudstyr, skiskole, transport og forsikring tilkøbes separat – vi har samarbejdsaftaler med lokale udbydere og hjælper gerne med at samle det hele.
Hvornår betaler jeg, og kan jeg afbestille?+
Du betaler et depositum ved bestilling og restbeløbet senest 60 dage før afrejse. Fri afbestilling op til 60 dage før afrejse. Vi anbefaler altid en afbestillingsforsikring.
Er der dansk personale på destinationen?+
Ja, vi har dansk personale i Spanien hele sæsonen. Du har altid en at ringe til, hvis du har brug for hjælp før, under eller efter rejsen.
Hvordan kommer jeg til hotellet?+
Du kan flyve, køre selv eller tage bus. Vi rådgiver om den bedste transport for netop din rejse.
Er I medlem af Rejsegarantifonden?+
Ja, reg.nr. 1851. Dine penge er sikret, og hjemtransport er garanteret hvis noget uventet skulle ske.