Alcúdia · Spanien
Ideal Property Mallorca - Amapola





Det indgår i dit ophold
Overnatning
Ideal Property Mallorca - Amapola
Om boligen
Det rummelige feriehus har 5 soveværelser, et tv med satellitkanaler, et fuldt udstyret køkken med opvaskemaskine og ovn, en vaskemaskine og 3 badeværelser med bruser. Håndklæder og sengelinned er inkluderet i feriehuset. Ejendommen tilbyder udsigt til haven.
Cape Formentor ligger 31 km fra feriehuset, mens Lluc Kloster ligger 34 km derfra. Palma de Mallorca Lufthavn ligger 63 km fra ejendommen.
Check-in fra 16:00 til 00:00
Check-ud indtil 10:00
Nøgleudlevering på ejendommen.
Værelser
Vælg dit værelse
Vælg blandt tilgængelige værelser og lejligheder

- 4 pers.
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er inkluderet i prisen?+
Prisen dækker overnatning på Ideal Property Mallorca - Amapola i den valgte periode og boligtype. Liftkort, skiudstyr, skiskole, transport og forsikring tilkøbes separat – vi har samarbejdsaftaler med lokale udbydere og hjælper gerne med at samle det hele.
Hvornår betaler jeg, og kan jeg afbestille?+
Du betaler et depositum ved bestilling og restbeløbet senest 60 dage før afrejse. Fri afbestilling op til 60 dage før afrejse. Vi anbefaler altid en afbestillingsforsikring.
Er der dansk personale på destinationen?+
Ja, vi har dansk personale i Spanien hele sæsonen. Du har altid en at ringe til, hvis du har brug for hjælp før, under eller efter rejsen.
Hvordan kommer jeg til hotellet?+
Du kan flyve, køre selv eller tage bus. Vi rådgiver om den bedste transport for netop din rejse.
Er I medlem af Rejsegarantifonden?+
Ja, reg.nr. 1851. Dine penge er sikret, og hjemtransport er garanteret hvis noget uventet skulle ske.