Bad Gastein · Østrig
Haus Nani





Det indgår i dit ophold
Overnatning
Haus Nani
Om boligen
Indkvarteringen er udstyret med et fladskærms-tv og et privat badeværelse med bruser og hårtørrer, mens køkkenet har opvaskemaskine, ovn og køleskab. Der tilbydes også kogeplade og køkkenudstyr samt en kaffemaskine og en elkedel. I lejlighedskomplekset er enhederne udstyret med sengelinned og håndklæder.
Der er skiopbevaringsplads på stedet, og skiløb kan nydes i umiddelbar nærhed af lejligheden.
GC Goldegg ligger 28 km fra Haus Nani. Salzburg W. A. Mozart Lufthavn ligger 100 km fra ejendommen.
Denne ejendom vil ikke rumme polterabender eller lignende fester.Venligst informer på forhånd om din forventede ankomsttid. Du kan bruge feltet til særlige ønsker, når du booker, eller kontakte ejendommen direkte med de kontaktoplysninger, der er angivet i din bekræftelse.Administreres af en privat vært
Check-in fra 18:00 til 20:00
Check-ud fra 09:00 til 11:00
Værelser
Vælg dit værelse
Vælg blandt tilgængelige værelser og lejligheder

- 4 pers.
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er inkluderet i prisen?+
Prisen dækker overnatning på Haus Nani i den valgte periode og boligtype. Liftkort, skiudstyr, skiskole, transport og forsikring tilkøbes separat – vi har samarbejdsaftaler med lokale udbydere og hjælper gerne med at samle det hele.
Hvornår betaler jeg, og kan jeg afbestille?+
Du betaler et depositum ved bestilling og restbeløbet senest 60 dage før afrejse. Fri afbestilling op til 60 dage før afrejse. Vi anbefaler altid en afbestillingsforsikring.
Er der dansk personale på destinationen?+
Ja, vi har dansk personale i Østrig hele sæsonen. Du har altid en at ringe til, hvis du har brug for hjælp før, under eller efter rejsen.
Hvordan kommer jeg til hotellet?+
Du kan flyve, køre selv eller tage bus. Vi rådgiver om den bedste transport for netop din rejse.
Er I medlem af Rejsegarantifonden?+
Ja, reg.nr. 1851. Dine penge er sikret, og hjemtransport er garanteret hvis noget uventet skulle ske.