Val Thorens · Frankrig

Temples du Soleil Nazca

Rejsegaranti & sikker betaling Betal med kort eller MobilePay Personlig kundeservice 39 62 19 30
Temples du Soleil Nazca

Overnatning

Temples du Soleil Nazca

Temples du Soleil Nazca ligger i den nedre del af Val Thorens i bydelen Rue de Soleil med pisterne lige uden for døren og 50 meter til indkøb.

Om boligen

Temples du Soleil Nazca ligger i den nedre del af Val Thorens i bydelen Rue de Soleil med pisterne lige uden for døren og 50 meter til indkøb.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er inkluderet i prisen?+

Prisen dækker overnatning på Temples du Soleil Nazca i den valgte periode og boligtype. Liftkort, skiudstyr, skiskole, transport og forsikring tilkøbes separat – vi har samarbejdsaftaler med lokale udbydere og hjælper gerne med at samle det hele.

Hvornår betaler jeg, og kan jeg afbestille?+

Du betaler et depositum ved bestilling og restbeløbet senest 60 dage før afrejse. Fri afbestilling op til 60 dage før afrejse. Vi anbefaler altid en afbestillingsforsikring.

Er der dansk personale på destinationen?+

Ja, vi har dansk personale i Frankrig hele sæsonen. Du har altid en at ringe til, hvis du har brug for hjælp før, under eller efter rejsen.

Hvordan kommer jeg til hotellet?+

Du kan flyve, køre selv eller tage bus. Vi rådgiver om den bedste transport for netop din rejse.

Er I medlem af Rejsegarantifonden?+

Ja, reg.nr. 1851. Dine penge er sikret, og hjemtransport er garanteret hvis noget uventet skulle ske.