Alpe d'Huez · Frankrig
Studio Cosy de 24.5m² Pour 4 Pers. - Proche Pistes Et Commerces, Balcon Sud, Animaux Acceptes - Fr-1-405-183





Det indgår i dit ophold
Overnatning
Studio Cosy de 24.5m² Pour 4 Pers. - Proche Pistes Et Commerces, Balcon Sud, Animaux Acceptes - Fr-1-405-183
Om boligen
Den 1-værelses lejlighed har en stue med tv, et fuldt udstyret køkken med opvaskemaskine og mikroovn samt 1 badeværelse med badekar. For ekstra privatliv har boligen en privat indgang.
I de koldere måneder kan gæsterne nyde vintersport i det omkringliggende område.
Alpes-Isère Lufthavn ligger 107 km derfra.
Nøgleudlevering finder sted hos det bureau, der er ansvarlig for indkvarteringen, som ligger på en anden adresse end udlejningsejendommen. Denne adresse vil blive meddelt dig af bureauet, efter at reservationen er fuldt betalt, senest 14 dage før din ankomst. Sengelinned og håndklæder er ikke tilgængelige på ejendommen, sørg venligst for at medbringe dit eget.Venligst informer i forvejen om din forventede ankomsttid. Du kan bruge feltet til særlige ønsker, når du booker, eller kontakte ejendommen direkte med de kontaktoplysninger, der er angivet i din bekræftelse.Gæster skal fremvise billed-id og kreditkort ved check-in. Bemærk venligst, at alle særlige ønsker afhænger af tilgængelighed, og der kan opkræves yderligere gebyrer.Denne ejendom vil ikke rumme polterabender eller lignende fester.
Check-in fra 17:00 til 19:00
Check-ud fra 09:00 til 10:00
Værelser
Vælg dit værelse
Vælg blandt tilgængelige værelser og lejligheder

- 4 pers.
Ofte stillede spørgsmål
Hvad er inkluderet i prisen?+
Prisen dækker overnatning på Studio Cosy de 24.5m² Pour 4 Pers. - Proche Pistes Et Commerces, Balcon Sud, Animaux Acceptes - Fr-1-405-183 i den valgte periode og boligtype. Liftkort, skiudstyr, skiskole, transport og forsikring tilkøbes separat – vi har samarbejdsaftaler med lokale udbydere og hjælper gerne med at samle det hele.
Hvornår betaler jeg, og kan jeg afbestille?+
Du betaler et depositum ved bestilling og restbeløbet senest 60 dage før afrejse. Fri afbestilling op til 60 dage før afrejse. Vi anbefaler altid en afbestillingsforsikring.
Er der dansk personale på destinationen?+
Ja, vi har dansk personale i Frankrig hele sæsonen. Du har altid en at ringe til, hvis du har brug for hjælp før, under eller efter rejsen.
Hvordan kommer jeg til hotellet?+
Du kan flyve, køre selv eller tage bus. Vi rådgiver om den bedste transport for netop din rejse.
Er I medlem af Rejsegarantifonden?+
Ja, reg.nr. 1851. Dine penge er sikret, og hjemtransport er garanteret hvis noget uventet skulle ske.